Zaznacz stronę

Pokazy barmański Łódź

Profesjonalne pokazy barmańskie z Bar Action

Organizujesz event w Łodzi i nie wiesz, czym zaskoczyć zaproszonych gości? Pokaz barmański to widowisko, które urozmaici każdą imprezę, bez względu na jej charakter. Polecamy się na imprezy okolicznościowe, firmowe, integracyjne, wesela i inne. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klientów – chętnie dopasujemy ofertę do ich indywidualnych gustów i preferencji. Stworzymy autorskie show, które z pewnością zachwyci wszystkich zaproszonych gości lub uczestników eventu. Gwarantujemy dobrą zabawę, niesamowite emocje i obsługę na najwyższym poziomie.

Profesjonalny pokaz barmański to nie tylko serwowanie kolorowych drinków i pysznych koktajli z eleganckich barów. To przede wszystkim widowiskowy spektakl artystyczny, który zapewni niesamowite emocje i nada unikalnego charakteru każdej imprezie. Żonglowanie butelkami, szkłem i akcesoriami połączone jest z doskonale dobraną muzyką i efektownym oświetleniem. To świetna atrakcja, która będzie idealnym dopełnieniem przyjęcia i sprawi, że zaproszeni goście długo będą ją wspominać z uśmiechem na ustach. Gwarantujemy dobrą zabawę i pyszne drinki przygotowane przez profesjonalnych barmanów.

Pokaz barmański w Łodzi

Pokaz barmański to nie tylko prezentacja umiejętności barmańskich, to artystyczne widowisko na najwyższym poziomie. Nasz profesjonalny barmański team Bar Action pochwalić się może nie tylko certyfikatami branżowymi, ale i licznymi nagrodami i wyróżnieniami uzyskanymi na prestiżowych, zagranicznych konkursach. Gwarantujemy obsługę barmańską na najwyższym poziomie. Z nami każda impreza, bez względu na jej charakter (firmowa, okolicznościowa, weselna, integracyjna), stanie się niezapomnianym przeżyciem pełnym pozytywnych emocji i wrażeń.

Bar Action to team profesjonalistów, mogących pochwalić się licznymi nagrodami i wyróżnieniami na międzynarodowych konkursach. Gwarantujemy usługę na najwyższym poziomie – przygotowany przez nas, autorski pokaz barmański z pewnością zapadnie na długo w pamięci uczestnikom eventu. Żonglowanie butelkami oraz akcesoriami, doskonale dobrana muzyka i oświetlenie sprawiają, że pokaz zmienia się w artystyczne widowisko, które nada unikalnego charakteru każdemu przyjęciu. Gwarantujemy niesamowite emocje, świetną zabawę i pyszne drinki. Zachęcamy do kontaktu.

Pokaz barmański na Twoim evencie!

Pokazy barmańskie

604-952-320

baraction@baraction.pl

O nas

Organizujemy pokazy barmańskie w Polsce i poza jej granicami. Najlepsi barmani - Mistrz Świata, Mistrzowie Polski, finaliści wielu międzynarodowych konkursów. Profesjonalna obsługa barmańska, barman na wesele oraz inne imprezy, również okolicznościowe. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia podczas pokazu, wspaniałą zabawę i pyszne cocktaile!

2019 • All Right Reserved © Bar Action