Zaznacz stronę

Pokaz barmański cennik

Sprawdź ofertę Bar Action i zadzwoń

Szukasz atrakcji, która urozmaici event lub imprezę firmową? Pokaz barmański teamu Bar Action z pewnością spełni te oczekiwania. Gwarantujemy obsługę barmańską na najwyższym poziomie. Pokaz to nie tylko serwowanie drinków z eleganckiego baru. To przede wszystkim niesamowite widowisko artystyczne, będące połączeniem żonglowania butelkami i szkłem, doskonale dobranej muzyki i efektownego oświetlenia. Organizujemy pokazy na terenie Polski oraz poza jej granicami. Jesteśmy zespołem, który pochwalić się może nie tylko certyfikatami branżowymi, ale i licznymi nagrodami i wyróżnieniami uzyskanymi na międzynarodowych konkursach.

Barman na wesele to profesjonalista, który zapewni efektowną i dynamiczną atrakcję, będącą doskonałym uzupełnieniem weselnego przyjęcia. Kolorowe i pyszne drinki to nie wszystko. Pokaz barmański to widowisko artystyczne – żonglowanie butelkami i szkłem, doskonale dobrana muzyka i oświetlenie sprawią, że goście będą pod wrażeniem. Dysponujemy mobilnymi barami, sprzętem oraz akcesoriami. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy spersonalizowaną ofertę dostosowaną do potrzeb i oczekiwań. Cena naszych usług z pewnością pozytywnie Cię zaskoczy.

Bar Action na imprezie – sprawdź cenę pokazu

W naszej ofercie prócz pokazów barmańskich znajdują się również warsztaty barmańskie, które mogą być rewelacyjną atrakcją uzupełniającą imprezę firmową czy okolicznościową. Profesjonalni barmani poznają tajniki przygotowywania drinków i degustują pyszne koktajle. Oferujemy również profesjonalną obsługę barmańską w wersji open bar – czyli otwarty bar przez cały lub określony czas trwania imprezy. Dysponujemy własnym sprzętem oraz mobilnymi barami. Polecamy się na imprezy prywatne, okolicznościowe oraz firmowe.

Pokaz barmański na Twoim evencie!

Pokazy barmańskie

604-952-320

baraction@baraction.pl

O nas

Organizujemy pokazy barmańskie w Polsce i poza jej granicami. Najlepsi barmani - Mistrz Świata, Mistrzowie Polski, finaliści wielu międzynarodowych konkursów. Profesjonalna obsługa barmańska, barman na wesele oraz inne imprezy, również okolicznościowe. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia podczas pokazu, wspaniałą zabawę i pyszne cocktaile!

2019 • All Right Reserved © Bar Action