• dark
  Mistrzowskie pokazy barmańskie z Bar & Action
  MISTRZOWSKIE POKAZY BARMAŃSKIE
  Pokazy barmańskie • Obsługa imprez • Open bary
  kielichy
 • dark
  logo
  MISTRZOWSKIE POKAZY BARMAŃSKIE
  Pokazy barmańskie • Obsługa imprez • Open bary
  shaker

Pokaz barmański cennik

Sprawdź ofertę Bar Action i zadzwoń

Szukasz atrakcji, która urozmaici event lub imprezę firmową? Pokaz barmański teamu Bar Action z pewnością spełni te oczekiwania. Gwarantujemy obsługę barmańską na najwyższym poziomie. Pokaz to nie tylko serwowanie drinków z eleganckiego baru. To przede wszystkim niesamowite widowisko artystyczne, będące połączeniem żonglowania butelkami i szkłem, doskonale dobranej muzyki i efektownego oświetlenia. Organizujemy pokazy na terenie Polski oraz poza jej granicami. Jesteśmy zespołem, który pochwalić się może nie tylko certyfikatami branżowymi, ale i licznymi nagrodami i wyróżnieniami uzyskanymi na międzynarodowych konkursach.

Barman na wesele to profesjonalista, który zapewni efektowną i dynamiczną atrakcję, będącą doskonałym uzupełnieniem weselnego przyjęcia. Kolorowe i pyszne drinki to nie wszystko. Pokaz barmański to widowisko artystyczne – żonglowanie butelkami i szkłem, doskonale dobrana muzyka i oświetlenie sprawią, że goście będą pod wrażeniem. Dysponujemy mobilnymi barami, sprzętem oraz akcesoriami. Skontaktuj się z nami, a przygotujemy spersonalizowaną ofertę dostosowaną do potrzeb i oczekiwań. Cena naszych usług z pewnością pozytywnie Cię zaskoczy.

Pokaz barmański cena


Bar Action na imprezie – sprawdź cenę pokazu

W naszej ofercie prócz pokazów barmańskich znajdują się również warsztaty barmańskie, które mogą być rewelacyjną atrakcją uzupełniającą imprezę firmową czy okolicznościową. Profesjonalni barmani poznają tajniki przygotowywania drinków i degustują pyszne koktajle. Oferujemy również profesjonalną obsługę barmańską w wersji open bar - czyli otwarty bar przez cały lub określony czas trwania imprezy. Dysponujemy własnym sprzętem oraz mobilnymi barami. Polecamy się na imprezy prywatne, okolicznościowe oraz firmowe.


Pokaz barmański na Twoim evencie! Zapytaj o ofertę!